Nagrania muzyczne  

W naszym studiu można zamówić i wykonać dowolny rodzaj nagrania muzycznego niezależnie czy ma się cały swój zespół czy jest się samodzielnym solistą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się nawet najtrudniejszych sesji i rozbudowanych projektów nagraniowych.  W studiu można nagrywać swą kapelę na tzw "setkę" w tym i perkusję bowiem posiadamy osobne izolowane akustycznie pomieszczenia.  Można też wykonać fragment prac np nagrać same ślady i zabrać je do innego studia  lub tylko  u nas miksować , mając już wcześniej nagrane ślady w innym studiu. Można też dokonać samego masteringu. Podchodzimy bardzo elastycznie do wszelkich potrzeb muzyków i chętnie doradzamy w jak najlepszej realizacji nagrań.

TR STUDIOS wybierane jest wtedy gdy liczy się finalna jakość uzyskanych nagrań a nie tylko najniższa cena.

Nagrywają u nas tak zespoły młode i zupełnie początkujące jak  i  gwiazdy estrady. Wielu stało się po nagraniach u nas znanymi , często gwiazdami.

Wynajmujemy studio w zwykłym systemie godzinowym. W cenie studia wliczony jest zawodowy realizator/producent. Zatem nie ma żadnych kosztów dodatkowych po za wynajmem studia. Cena za studio  startuje już od zaledwie 99 zł/h netto (patrz szczegółowy cennik).  Zapraszamy  równie chętnie każdy zespół niezależnie od wieku, wielkości  składu jak i od zaangażowanego budżetu. Przebieg sesji nagrań można zawsze dopasować do posiadanego budżetu.  Niezależnie czy ma się paręset złotych czy sto razy wiecej- nagrania da się zrobić.

 

W efekcie nagrywa u nas  dużo młodych kapel nie posiadających wielkich budżetów ani wsparcia wydawców , a nagrywających  swe pierwsze krótkie dobre dema  i  Epki. Mile widziane u nas są  szczególnie młodzieżowe amatorskie kapele rockowe, metalowe, wokaliści muzyki pop, zespoły folkowe i indywidualni młodzi muzycy. Pomożemy wam skutecznie w sukcesie!

A perfekcyjnie zrealizowane nagranie to najczęściej klucz do prawdziwego sukcesu.

 

TR STUDIOS  działa wiele lat, w tym czasie zdarzyło się już prawie wszystko, nasze nagrania czesto otworzyły drogę do kariery. Gościło w naszym studiu  w czasie nagrań jak szacujemy grube tysięce ludzi reprezentujących wszelkie możliwe style muzyczne. W jednym z naszych nagrań  wzięło udział  ponad 1000  wykonawców na raz -była to multiplatynowa  płyta  live  pt: 'Życzymy, życzymy" dla Jana Pawła II. 

Z równym powodzeniem możecie nagrać u nas  wielką produkcję jak i małe, szybkie, rockowe tanie demo nagrane na tzw "setkę".

Zapraszamy do zajrzenia do fotogalerii studia- tutaj link i opinii klientów- tutaj link.

A poniżej migawki z życia naszego studia w tym goszących u nas gwiazd, trochę wybranych samych perkusistów, gitarzystów którzy nagrywali u nas. To wszystko działo sie w TR STUDIOS. Zapraszamy i Was jeśli potrzebujecie dobrych nagrań.